Zespół Music Time/IMPREZOWNIA.net
www.weselezklasa.pl
Pełna galeria Music Time

historia zespołu


Z nostalgią wspominamy 1997 r., kiedy to nastąpił przełom w naszych głowach pochłoniętych do tej pory muzyką sakralną i klasyczną.

Nagle wynurzyła się świadomość nurtu biesiadnego i bardziej rozrywkowego. Zaczęliśmy brnąć w tym nieznanym dotąd kierunku, co ku naszemu zaskoczeniu spotkało się z zadowoleniem publiczności.

Wcześniej nie uczestniczyliśmy w koncertach organizowanych na tak dużych scenach jak hala katowickiego Spodka, nie pokazywaliśmy się na koncertach plenerowych organizowanych przez media takich jak np. ten z 98r. promowany przez Radio Katowice.

Co prawda nadal uczestniczymy w koncertach bożonarodzeniowych i uświetniamy kolędowanie w żywej szopce w Tychach, jednak od chwili pierwszego lauru z 98r., kiedy to zostaliśmy wyróżnieni w konkursie "O złoty klawisz" nasze dusze stały się bardziej niepokorne.

Nie trzymamy się już wykładów naszych profesorów ze studiów muzycznych, lecz nieszablonowo podążamy dalej, odkrywając nieznane zakamarki muzycznej egzystencji.

Jesteśmy do tego stopnia przesiąknięci muzyką, że nawet odskocznia w postaci prowadzenia programów radiowych ( obecnie w radio Bielsko i Express wcześniej w radio Planeta FM, Mega FM , a następnie w radio Fan) nie zaspokaja naszych muzycznych potrzeb.

Zdajemy sobie sprawę, że jest to uzależnienie, ale nie zamierzamy się z tego leczyć:)

Dodatkowo podsycamy nasze imprezy różnymi gadżetami: dla stworzenia odpowiedniego nastroju przebieramy się i wcielamy w rolę światowych gwiazd, wprowadzamy iluzję światła, wynurzamy się z dymu i lubimy pozytywnie zaskakiwać. Urodziliśmy się by Was bawić , a do tego sami się przy tym dobrze bawimy